+90-212-706-1010

Hakkımızda

Bilişim Avukatı Desteği

Şantaj Destek Platformu, görüntülü konuşma kaydı suretiyle işlenen online şantaj ve video şantaj suçları konusunda Türkiye’de akla gelen en uzman ve en fazla şantaj dosyası takip etmiş bilişim hukuk bürosu olan Atamer Avukatlık Bürosu bilişim avukatları ve teknik ekibi tarafından yönetilmektedir.

Görüntü Takibi ve Çıkartma

Uzman ekibimiz, video şantaj suçlarda hukuki destek yanında ayrıca görüntülerin takibi ve internetten çıkartılması konusunda da kapsamlı destek vermektedir. Görüntü kaldırma işlemleri hem Türk hem Amerikan hukukuna göre yapılmaktadır

Danışmanlık ve Yönlendirme

Şantaj Destek, internet kullanıcılarını şantaj tuzağına karşı bilinçlendirmeyi hedeflediği gibi, ayrıca şantaj mağdurlarına bilgilendirme, yönlendirme ve hukuki tavsiye yoluyla destek sağlamaktadır. İşlemler hem ceza hukuku hem internet hukuku kapsamında baroya kayıtlı uzman avukat ekibimizce yürütülmektedir.

Hukuki Destek

Şantaj failinin yakalanması ve adli merciler önüne çıkartılması için yetkili bilişim avukatları tarafından gerekli hukuki desteğin sağlanması.

Teknik Destek

Şantaj materyali olarak kullanılan görüntülerin paylaşılmaması için gerekli içerik çıkartma ve erişim engelleme işlemlerinin takibi.

Tavsiye ve Yönlendirme

Psikolojik baskı altında olan şantaj mağdurunun yapması ve yapmaması gerekenler hakkında kapsamlı bilgilendirme ve tavsiyelerin sağlanması.